עורכת דין לגירושין

עו״ד אורנה אלבז גולדנברג

מתגרשת? אישה לא חייבת להתפשר על כספים רבים וכמובן שלא על זכויות ילדיה בהליך הגירושין! אני כאן כדי לעזור לך עם הזכויות הכלכליות והמשפטיות המגיעות לך!

יד ביד נקדם את הליך הפרידה ברגישות, בחוכמה ובנחישות, כי מגיע לך הייצוג הטוב ביותר בשמירה והגנה על הזכויות שלך וזכויות ילדיך!

חייגו עכשיו לייעוץ טלפוני מלא שיתאים בדיוק למקרה שלך!

השאירו פרטים עכשיו לייעוץ ללא עלות

עורכת דין אורנה אלבז גולדנברג מומחית לגירושין

ניהול הליכי גירושין מחייב מומחיות משפטית, ניסיון רב שנים וניווט נכון של כלל המהלכים המשפטיים. עו"ד אורנה אלבז גולדנברג, אשר מייצגת צדדים בהליכי גירושין, עוסקת בהגשת תביעות ובקשות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבניבהתאמה אישית למקרה שלך.

בין השאר: מזונות ילדים, מזונות אישה, חלוקת זמני שהות, תביעות רכוש ופירוק שיתוף ,צווי הגנה, ניכור הורי, הסכם ממון, הסכם לחיים משותפים, תביעת אבהות, ידועים בציבור, הסכמי שלום בית, אפוטרפסות, צוואות/ירושות, ייפוי כוח מתמשך ופונדקאות

מְעוּלֶה
מבוסס על 86 ביקורות
heli ohayon
heli ohayon
2023-10-05
אין עו"ד יותר מקצועית , נגישה ומלאת נחישות להצליח ! תודה על המקצועיות , הנכונות לעזרה והשירותיות המדהימה🙏 ממליצה בחום!
הילה דאבוש
הילה דאבוש
2023-10-03
אין דברים כאלה ! מקצועית מאוד , פשוט תודה 🙌
שי ביטון
שי ביטון
2023-09-26
עורכת דין חדה .עובדת כמו שצריך קצר ולעניין .
gavriel bitton
gavriel bitton
2023-09-08
שלום לכולם , רוצה להמליץ אבל בחום ... על עורכת הדין אלבז- גולדנברג .. אנו בני המשפחה נזקקנו לשירותיה..וזו הייתה חווית שירות מיוחדת במינה ולמה אני מתכוון ?? ראשית המקצועיות, הידע הרב שכל שאלה ששאלנו נענתה בהרחבה עם כל הניואנסים הכי קטנים . וכל ניג'וס ושאלה ששאלנו ( ולפעמים לא בשעות משרד ) תמיד תמיד נענו בנועם בחן ובסבלנות מרובה שנתנו לנו תחושה נעימה. ומעל הכל בשורה התחתונה ..מה שמצפה כל לקוח ..עו"ד אלבז "נלחמה" כלביאה והתוצאה הייתה בהתאם ..לא האמנו ..בטיעונים מפולפלים השיגה לנו כל מה שאף לא ציפינו ..תודה רבה רבה לעו"ד גולדנברג על ההשקעה האמפטיה והתוצאה . מי יתן וירבו עורכי דין כמוך שנה טובה ומתוקה
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
‫מוטי תורג'מן (עורך דין)‬‎
2023-09-07
עורכת דין מעולה, מקצועית, בעלת ידע נרחב, הייעוץ המשפטי שקיבלתי היה מעולה, ממליץ בחום 👌
שוקרי פקס
שוקרי פקס
2023-09-07
שירות מעולה
Eran Spillinger
Eran Spillinger
2023-09-01
עו"ד מנוסה, אדיבה ומאוד מקצועית!
+ 0

שנות ניסיון

+ 0

לקוחות מרוצים

+ 0

גישורים מעל

% 0

לצידך תמיד

המגוון המקיף של המומחיות המשפטית

ייצוג בגירושין

ייצוג והגנה על זכויות הלקוחות בתהליך המורכב של גירושין, עומד בליבת עבודתה של עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג. לצד ייעוץ משפטי מקצועי, מקפידה עו"ד אלבז – גולדנברג להעניק ללקוחותיה את הביטחון ואת מלוא ההקשבה במטרה להשיב ללקוחות את השלום הנפשי והיציבות הכלכלית שהם רואים. בהתאם למקרה ולנסיבות, מתאימה עו"ד אלבז – גולדנברג, תכנית פעולה מותאמת אישית המתבססת על החוק, על הפסיקה ועל הניסיון המצטבר.

מזונות

ניהול נכון של חישוב מזונות במהלך הליך הגירושין, חשוב במיוחד להבטחת הרווחה הפיננסית של לקוחותיי – בהתאמה לחוק. חלק מההכנות לקראת הדיונים בנושא מורכב זה, כוללת זיהוי הצרכים הפיננסיים של בני הזוג והתאמתו. ייעוץ מקצועי בכל הקשור למזונות ילדים, זמני שהות, פירוק שיתוף וניהול סדר כלכלי בהליך גירושין. הקשר הישיר עם הלקוחות מאפשר לעו"ד אלבז – גולדנברג להבין במדויק את הצרכים שלהם ולספק פתרונות מותאמים אישית.

ניכור הורי

עו״ד אורנה אלבז גולדנברג מתמחה בייצוג הורים מנוכרים המוצאים עצמם מנותקי קשר מילדיהם. ייצוג הורה מנוכר בתהליך רגיש ומורכב כמו ניכור הורי, מחייבת הבנה מלאה בחשיבות העצומה של רווחתם הנפשית של הקטינים. ניסיונה הרב של עו"ד אלבז – גולדנברג מתבטא בשירות המקצועי והאנושי, הכולל איתור פתרונות והובלת מהלכים משפטיים המתבססים על ידע מקיף, נחישות ותחושת שליחות כי מדובר בדיני נפשות.

חלוקת רכוש

כעורכת דין המתמחה בתחום גירושין וחלוקת הרכוש, גאה עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג ביכולתה לייצג לקוחות בתהליך מורכב זה - באופן מקצועי ורגיש. חלוקת הרכוש מהווה חלק מרכזי בתהליך גירושין. היא משפיעה באופן ישיר על העתיד הפיננסי של הצדדים. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, פועלת עו"ד אלבז – גולדנברג לזהות את הרצונות והצרכים. באמצעות ייעוץ מקצועי והבנה עמוקה של ההליכים המשפטיים, מציעה פתרונות מותאמים אישית, שמטרתם להבטיח חלוקת רכוש הוגנת ותואמת לצרכי הצדדים.הליכי גישור

כעורכת דין המתמחה בגירושין, מבינה עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג את חשיבותו של גישור כללי לפתרון סכסוכים באופן מקורי - תוך שמירה על האינטרסים של כל הצדדים המעורבים. גישור הוא תהליך בו הצדדים מנסים להגיע להסכמה משותפת באמצעות עזרת גורם חיצוני. כמגשרת מוסמכת, משקיעה עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג את כל מיומנויותיה המקצועיות כדי ליצור אווירה של שיח פתוח והבנה בין הצדדים. המהלך מאפשר לכל צד להבין את צרכיו של הצד השני ולמצוא פתרונות יעילים המתאימים לכל סוגיית הסכסוך.

ליטיגציה ובתי משפט

בין אם מדובר בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, לעורכת דין אורנה אלבז גולדנברג ניסיון רב בייצוג משפטי (ליטיגציה) בכל הערכאות הקיימות, יתרון רב. כשמדובר בדיני משפחה, או כמו שעו"ד אורנה אלבז – גולדנברג מכנה אותם: דיני נפשות – לא די להציג בבית המשפט לענייני משפחה או לחילופין בבית הדין הרבני את מכלול העובדות, הראיות, ההוכחות והעדים. חלק בלתי נפרד מההליך הוא הייצוג עצמו בבית המשפט והדרך בה מוצגות העובדות והראיות – בהתאם לצרכי הלקוח – בפני השופטים או הדיינים.